ХХ Універсіада НУВГП з настільного тенісу

28 листопада 2018 року в спортивному корпусі відбулися змагання з настільного тенісу в залік ХХ Універсіади НУВГП. 40 спортсменів, з восьми навчально-наукових інститутів, виборювали звання чемпіона університету з настільного тенісу.

Змагання проходили за коловою системою. Кожна команда зіграла по сім ігор. За перемогу у поєдинку команді нараховувалося два очки, за поразку – одне очко.

Дві команди, ННІАЗ та ННІВГП, набрали однакову кількість очок. Але за результатами особистої зустрічі команда ННІАЗ зуміла втримати лідерство і вже четвертий рік постіль стати чемпіоном університету з настільного тенісу. Третіми, набравши 12 очок, стала команда ННІП.

В результаті зіграних сетів, по 11 очок на свій рахунок записали тенісисти ННІЕМ та ННІОЗ. Але за результатами особистої зустрічі команда ННІЕМ посіла четверту сходинку, обігравши дебютантів турніру – команду ННІОЗ.

Далі місця розподілилися таким чином:

6 місце – ННІБА (9 очок);
7 місце – ННМІ (8 очок);
8 місце – ННІАКОТ (7 очок).

Чемпіони турніру, команда ННІАЗ, виступала у такому складі:

Вальчук Ілля, Виговський Анатолій, Герасимюк Іванна.

Команда ННІВГП: Федас Ігор, Ткачук Андрій, Муляр Віра.

Команда ННІП: Давидюк Павло, Туленіна Ілона, Кравчук Ганна.

За результатами проведеного турніру кращою тенісисткою визнана Кирилюк Анна (ННІОЗ).

Вітаємо переможців та призерів змагань.

Пінчук В.Ф.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
кандидат у майстри спорту з настільного тенісу