Європейський тиждень тестувань за підтримки Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє»

26 листопада 2018 року до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІДом  фахівцями комунального закладу «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради та неурядовою громадською організацією РОБФ «Наше Майбутнє» в області, в особі Радченко Тетяни Василівни, було проведено просвітницько-профілактичну лекцію з питань профілактики ВІЛ та вибору безпечної сексуальної поведінки, до- та післятестове консультування.

До даного заходу були залучені студенти різних курсів та викладачі навчально-наукового інституту охорони здоров’я. Лекція пройшла дуже активно, продуктивно та інформативно.

Студентів цікавили різні питання щодо способів передачі, періодів діагностування, лікування ВІЛ/СНІДу.

Після закінчення були проведені обстеження студентів та викладачів, за власним бажанням, анонімно і безкоштовно на ВІЛ-інфекцію за допомогою швидких тестів.

Людмила Примачок,
кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації