Лекція для працівників міграційної служби

Доцент кафедри  відновного правосуддя та приватної детективної діяльності Вовк Юрій Євгенович прочитав лекцію для працівників Управління державної міграційної служби України в Рівненській області, які обіймають посади державної служби категорії «В». Основними завданнями ДМС є реалізація державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидія нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів, а також внесення пропозицій щодо формування державної політики в цих сферах.

На лекції розглянуто проблемні питання щодо застосування чинного законодавства, дисциплінарна, адміністративна та кримінальна відповідальність державних службовців. Посадовим особам було надано також науково-практичні консультації.

Сектор зв’язків з громадськістю