Фінляндія стає ближчою

Фінляндія  стає ближчою

Директор фінської компанії Nasto-Polar Rakennuspalvelut  та власник компанії «Стаффгейт» (Фінляндія) Хейккі Весікалліо, представники  ПП «Українська асоціація молодих фермерів»: голова УАМФ Дмитро Мічурін і координатор програм стажування УАМФ Лариса Левківська відвідали університет.

Спершу гості зустрілися з  проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталією  Савіною та обговорили питання співпраці НУВГП та фінської компанії Nasto-Polar Rakennuspalvelut. Окрім того, було підписано договір  щодо проходження стажування студентів (галузі: ландшафтний дизайн, лісове господарство та будівництво) і наукового співробітництва з УАМФ та ПП «Стаффгейт».

Згодом відбулася презентація програм стажування  у сфері ландшафтного дизайну, будівництва й лісового господарства для студентів 3 - 5 курсів ННІБА та  ННІАЗ. Так, студенти очної та заочної форм навчання зі знанням англійської мови на розмовному рівні зможуть пройти стажування  від 4 до 18 місяців у різних регіонах Фінляндії в сільському господарстві, ландшафтному будівництві, виробництві залізобетонних конструкцій для житлового та промислового будівництва. Більш детальну інформацію можна отримати тут.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,