Міжнародний форум “INNOVATION MARKET”

Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup-проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

У рамках форуму було проведено конференцію, діяла Startup-алея та Виставкова зона, де були представлені стартап-проекти та експозиції ЗВО, НАНУ, комерційних підприємств та наукових установ.

ЗВО мали можливість представити свої розробки як цільовій аудиторії споживачів, так і представникам державних органів, зокрема, посольств іноземних країн, торгово-промислових палат, асоціацій, інвестиційних та фінансових установ України, а також ознайомитися з механізмами залучення грантових коштів та особливостями доступу до фондового фінансування інноваційних підприємств, дізнатися про шляхи комерціалізації власних розробок.

Наш університет на форумі представили Савіна Наталія Борисівна, д.е.н., проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, Чабан Віта Миколаївна, завідувач сектору інноваційної діяльності та трансферу технологій і Стрілець Олег Романович, к.т.н., провідний фахівець сектору інноваційної діяльності та трансферу технологій. Представники нашого закладу взяли участь у науково-практичному семінарі «Інтелектуальна власність та інноваційна діяльність» й тримали Сертифікати учасника.

На виставковому стенді НУВГП було представлено науково-технічні здобутки університету. Зацікавленим у співпраці учасникам і відвідувачам форуму пропонувались каталоги з розробками НУВГП, рекламні проспекти з напрямами науково-технічної діяльності нашого ЗВО. Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з нашими патентами, монографіями, моделями та зразками науково-технічних розробок.  Неабиякий інтерес викликали розробки в таких напрямах, як відновлювальні джерела енергії, водопостачання, очищення води, будівельні матеріали, переробка органічних відходів та інші.

Віта Чабан,
сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій