З Днем Гідності та Свободи!

З Днем Гідності та Свободи!

Шановні колеги!

Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Згідно з указом Президента України свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

На моє особисте переконання, цей день є символом єднання українського народу, символом того, що лише разом ми по-справжньому сильні та можемо будувати краще майбутнє. Я завжди притримувався крилатого вислову, що один у полі не воїн, тому закликаю вас, дорогі колеги та усіх українців до єднання кругом одних хороших ідей, кругом однієї спільної церкви, кругом однієї нашої держави.

Цього дня хочу привітати усіх українців зі святом та побажати тієї самої гідності та свободи, сумлінності та непокори негараздам, будьте щирими та щасливими.

Віктор Мошинський,
ректорназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки