Ярмарок вакансій НУВГП

Щорічний Ярмарок вакансій «День кар’єри» відбувся в університеті. Традиційно в цей день майбутні випускники університету мають гарну нагоду особисто поспілкуватися з роботодавцями, залишити їм своє резюме, а також отримати  перше робоче місце.

Роботодавці  розмістилися  у холі перед актовою залою, де презентували свою продукцію, розповідали про  умови праці,  заохочення, переваги  роботи саме у них. Найбільше молоді зібралось біля столиків «Реноме» та «Soft Serve».

Відкрив захід вітальною промовою  ректор Віктор Мошинський. Очільник закладу відмітив  важливий  крок у житті кожного випускника –  вибір професії та подякував роботодавцям за тісну  співпрацю. Про  те, як розмістити своє резюме на сайті університету  http://nd.nuwm.edu.ua/  та швидко знайти вакансію, розповіла  завідувач відділу працевлаштування та профорієнтації  Оксана Клюха.

Після офіційної частини студенти  розійшлося по локаціях, де роботодавці розповіли майбутнім фахівцям про специфіку діяльності своїх підприємств, ознайомили з вакансіями та запросили молодь на роботу.

Варто зазначити, що кожного року кількість роботодавців, які представляють себе на  Ярмарку вакансій, збільшується.  І цього разу їх було понад півсотні, а вакансій  – біля 80. Усі вони – сучасні, динамічні організації та установи, які перебувають у пошуку нових, молодих кадрів. Дехто вперше взяв участь у подібному заході. Серед постійних учасників Ярмарку хочеться відмітити  ПрАТ «Реноме», Управління Держпраці, БУВР річок Західного Бугу та Сяну, Дністровське БУВР, «Ескада-М», IT-компанія «Soft Serve»,  ПАТ «Рівне Азот»,  АТ «Банкомзв’язок», ПАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ПАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», ТОВ «ЦерсанітІнвест» та ін.

Більшість спудеїв називають «Дні кар’єри» ефективним заходом для пошуку першого місця роботи. Поспілкувавшись з потенційними роботодавцями безпосередньо, молоді люди змогли краще зрозуміти основні тенденції вітчизняного ринку праці: характер пропонованої роботи, вимоги роботодавців, особливості кадрової політики та корпоративної культури організацій та підприємств.

В підсумку «Дня кар’єри» можна зазначити, що  зараз затребуваними на ринку праці  є технічні, економічні та ІТ-спеціальності, пропозицій за якими від роботодавців надійшло  найбільше.

Тож сподіваємося, для більшості випускників цей день стане відліком у побудові власної кар’єри.

Усі фото з Дня кар'єри тут

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю