Успішний старт волейболістів

У чотирьох містах України (Дніпрі, Львові, Чернігові та Києві) стартувала XIV літня Універсіада України з волейболу серед збірних чоловічих команд областей.

До участі у зональних змаганнях, які відбулися з 13 по 16 листопада, заявились 25 областей та збірна команда м. Києва. Змагання у четвертій зоні, відповідно до листа МОН України, мали відбутися у м. Рівному в спортивному корпусі НУВГП, але з невідомих причин, а може з відомих, за три дні до початку перенесли до м. Києва.

Так сталось, що в останній день наша команда, яка практично сформована з гравців НУВГП, зустрічалась зі збірною командою м. Києва. Столична команда укомплектована волейболістами університету фізичної культури. Ігри проходили у їхньому спортивному комплексі, з палкою підтримкою місцевих  вболівальників і в таких умовах ми виборювали путівку до фіналу Універсіади.

Перемогу отримала наша дружна команда з рахунком 3:0 і здобула право поборотись з вісімкою кращих команд МОН України за призові місця XIV літньої Універсіади  2018 року.

Побажаємо їм успіху.

Богдан Зубрицький