Фестиваль студентського гумору

В університеті відбувся XXV  Міжнародний фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр «Шалантух-2018».

Як розповіла  культорганізатор сектору естетичного виховання Наталія Якубенко, у перший день фестивалю  учасники та організатори взяли участь у майстер-класі  «Студентський театр естрадних мініатюр, театр імпровізації, акторська майстерність, режисура, фестивальний менеджмент»  від викладачів Київського національного університету культури і мистецтв
Олени  Хлистун, Олександра Тадля  та Сергія Величанського.

Другого ж дня усі бажаючі могли побачити та оцінити студентський гумор. Так, у конкурсних виступах взяли участь СТЕМи «Шатун» з НУВГП, «Ламбада» , «76 проблем» ,  «Мам, я на сцені» та  театр імпровізації «Вазон»  з Київського національного університету культури і мистецтв, «Катерок» Київського університету біоресурсів та природокористування, «Арка» Кременчуцького національного університету,  «Юмодес» Хмельницького національного університету, СТЕМи Поліського національного університету м. Пінськ (Білорусь) та Тернопільского національного економічного університету. Виступили на фестивалі і виконавці в жанрах  естрадній монолог, пантоміма, музична пародія та  стендап.

Оцінювали вміння студентів жартувати  журі у складі головного  режисера-постановника  Асоціації естрадних діячів мистецтв України, керівника центру фестивальних та культурно-мистецьких проектів, лауреата  фестивалю «Шалантух-1996» та «Шалантух-1997»у номінації «Краща режисура» Олександр Тадля, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач  кафедри «Шоу-бізнесу», режисер постановник культурно-мистецьких та телевізійних проектів і лауреат фестивалю «Шалантух-2015» в номінації «Краща режисура»  Олена Хлистун,  кандидат мистецтвознавства, доцент, режисер-сценарист, естрадний драматург. Києва Тетяна Совгира, шоу-мен, телеведучий англомовного ток –шоу, офіційний конферансьє «Евро-2012», продюсер клуба імпровізаційного гумору  Сегрій Величанський  та  лауреат фестивалю «Шалантух-2004» в номінації «Кращий акторський  дует» та «Шалантух-2010» в номінації «Краща чоловіча роль»  Андрій Пешко.

А переможці фестивалю СТЕМ «Шалантух-2018» розташувалися наступним чином:

Гран-прі - СТЕМ «Ламбада» Київського національного університету культури і мистецтв

Диплом лауреата   I ступеня  - СТЕМ «Мам, я на сцені» » Київського національного університету культури і мистецтв

Диплом лауреата  II ступеня  - СТЕМ «Шатун» Національного університету водного господарства та природокористування

Диплом лауреата III ступеня  - театр імпровізації « Вазон» Київського національного  університету культури і мистецтв та СТЕМ «Катерок» Київського університету біоресурсів та природокористування

В номінаціях:

«Краща жіноча роль» – Олександра Осанова з  Київського національного університету культури і мистецтв;

«Краща чоловіча роль» – Антон Вельбой з  Київського національного університету культури і мистецтв;

«Оригінальний жанр» –СТЕМ «Шатун» НУВГП;

«Пантоміма» – «Фотосинтез» Київського національного університету культури і мистецтв;

«Синхробуфонада» – СТЕМ «Шатун» НУВГП;

«Стендап» – Володимир Коренев  з  Київського національного університету культури і мистецв;

«Естрадний монолог» - Арсен Грумеза з Київського національного університету культури і мистецтв;

«Краща мініатюра» - СТЕМ «Ламбада» Київського національного університету культури і мистецтв.

Аби додати святкового настрою гостям  під час  визначення членами журі майбутніх переможців у  фестивалі  представили свої номери   ансамбль сучасного танцю « Х-Dance» НУВГП та  Аліна Ляшук.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,