Зустріч з Дмитром Тарасюком

На кафедрі  державного управління, документознавства та інформаційної діяльності відбулася зустріч ізпредставником Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Рівненській області, головою Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів Дмитром Тарасюком.

Майбутні журналісти та документознавці, а також викладачі університету відвідали подію, аби особисто почути про актуальні сьогодні завдання Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення. Так, Дмитро  Володимирович розповів про основні напрямки діяльності органу: контроль за дотриманням  законодавства у сфері телебачення і радіомовлення, ліцензіатами ліцензійних умов та умов ліцензій, мовних квот, проведення моніторингу телерадіопрограм, запобігання обмеженням розвитку телерадіомовлення тощо. Окрім того, пан Дмитро розповів про свою журналістську кар’єру, дав слушні поради  майбутнім фахівцям та поділився секретами журналістських розслідувань. В свою чергу колега Дмитра Тарасюка Валерій Сидорук зазначив:  «Журналіст в ідеалі повинен добре володіти однією темою, бути асом у ній, а не “розпорошуватися” на все, бути начитаним та ерудованим, не боятися гострих тем, адже саме на них і будується журналістське майбутнє. Звісно ж,  дотримуватися журналістської етики».

Йшлося на зустрічі і про реалізацію теоретичних – набутих студентами знань на практиці – у провідних ЗМІ області, про що пообіцяв подбати Дмитро Володимирович.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю