З Міжнародним днем студентів

Шановні студенти!

Щиро вітаю вас усіх з Міжнародним днем студентів! Сьогоднішній день у всьому світі - це свято молодості, жаги до життя та великих звершень. Адже саме студентство в усі часи в усіх країнах було активною, подекуди радикальною, рушійною силою, яка могла змінювати державний лад та чинити революцію. І це не перебільшення!

Саме ви, дорогі студенти, є одночасно і двигуном університету і його колесами. Ви - це ті, заради кого усі ми, викладачі та працівники, щодня плідно працюємо, змінюємо підходи до навчання, викладання, практики. Саме заради вас ми проводимо ту колосальну кількість заходів, зустрічей з успішними людьми, воркшопів, хакатонів тощо.

Вікіпедія каже, що Міжнародний день студентства - це щорічне міжнародне свято студентської активності. Тож я закликаю вас бути активними, за підручниками та заняттями не забувати і про дозвілля, розвиток своїх творчих та спортивних потенціалів.

Окрім усього сказаного, звісно ж бажаю вам бути здоровими, коханими, терпеливими та дужими, і нехай все у вас складається якнайкраще!

З повагою,
Віктор Мошинський,