Наші студенти у місті Радомсько, Республіка Польща

Група з семи студентів спеціальності НУВГП «Публічне управління та адміністрування»  на чолі з доцентом кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Маланчук Л.О., а також провідним фахівцем з міжнародного співробітництва Власюк Г.М. відвідали місто Радомсько з 5 по 9 листопада 2018 року на запрошення віце- старости Радомщанського повіту Роберта Закржевського.

Під час візиту наші студенти відвідали багато цікавих закладів. Першого дня це був реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями Koniczynka, центр допомоги та реабілітації для людей-безхатченків, та осіб які, мали алкогольну/наркотичну залежність Panaceum, спілку фотографів Foto Pozytyw, молодіжний Дім культури, музей міста Радомсько.

Другого дня на делегацію НУВГП чекала практика в старостві міста Радомсько, відвідування його структурних підрозділів, а також подорож до міста Ченстохова/ Ясна Гура/Галерея Юрайська.

Третій день теж виявився дуже цікавим, адже відбулася подорож до центру східної культури та карате Dojo Stara Wieś та практика у міській бібліотеці міста Радомсько.

Наступного дня наші студенти мали змогу відвідати уряд гміни Гомуніце, копальні бурого вугілля та електростанції в місті Белхатув, гранітні копальні у поселенні Клешув.

Останнього дня відбулося підбиття підсумків практики у Старостві  міста Радомсько, а також подорож до міста Лодзь.

Усі учасники стажування отримали абсолютно новий, фундаментальний багаж знань. В майбутньому студенти зможуть застосовувати ці знання на роботі та використовувати власний потенціал на розвиток нашої держави. Дружня країна подбала також про офіційне нагородження сертифікатами про проходження практики для усіх студентів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між повітом Радомщанським та НУВГП.

Кафедра публічного управління та адміністрування
Сектор зв’язків з громадськістю