Відкрита лекція на кафедрі обліку і аудиту

7 листопада в 278 аудиторії відбулась відкрита лекція (показова) доцента кафедри обліку і аудиту, кандидата економічних наук Позняковської Наталії Миколаївни з дисципліни "Фінансовий облік 2" для студентів 3 курсу спеціальності "Облік і оподаткування". Лекційне заняття відвідали не лише студенти і викладачі кафедри обліку і аудиту НУВГП, а й  інших ЗВО   Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП та Рівненського коледжу економіки та  бізнесу. Тема заняття «Фінансова звітність підприємств» передбачала розкриття основних вимог до підготовки і подання фінансової звітності, склад фінансової звітності та елементи фінансових звітів підприємств. Студенти і базового закладу, і коледжів були залучені до дискусії з професійних питань. Окрім лекційних питань, гості дізнались про такі особливості навчання в НУВГП, як модульний контроль, ЗНО, електронний репозиторій. На завершення студенти відповідали на тести для закріплення лекційного матеріалу і отримали у якості завдання написати есе про зміст фінансових звітів: точка зору керівника і свідомого громадянина. Особливістю лекції стали короткі доповіді про особливості складання фінансової звітності для малих підприємств і суб'єктів державного сектору, підготовлені студентами старших курсів.

Наталія Позняковська,
кафедра обліку і аудиту