Спорт розширює горизонти

Ось уже двадцять років щочетверга спортивна зала нашого університету стає місцем зустрічі групи здоров’я. Тут збираються ті викладачі та співробітники нашого закладу, які люблять волейбол. Це люди різних навиків та можливостей, різного віку: ті, кому за сорок, й ті, хто недавно сидів за студентською лавою. Їх усіх об’єднує  головне бажання – займатися спортом.

Цього літа в Острозі відбулась традиційна обласна спартакіада серед працівників закладів вищої освіти, де довелося демонструвати навики не тільки з волейболу, а й з інших видів спорту – тенісу, футболу, перетягуванні канату. Змагалися ми з командами  Рівненського державного гуманітарного університету та Національного університету «Острозька академія». І чоловіча команда нашого університету перемогла! Перше місце не лише з волейболу!

Коли команда нашого університету отримала пропозицію взяти участь у всеукраїнських змаганнях з волейболу серед працівників нашої галузі, які проводилися цьогоріч вперше, то дуже вагалась. Адже заняття спортом для всіх нас – це можливість підтримувати фізичну форму, відпочинку, хвилини зустрічі з друзями… Вирішили спробувати. Цікавою новиною виявилося, що у змаганнях повинні брати участь команди, в складі яких будуть чоловіки та жінки.

Профком університету взяв на себе всі турботи з організації поїздки та участі команди в змаганнях.

Команд зі всієї України, що зібралися в передмісті Києва – Пущі-Водиці, виявилося чимало. Наша команда: Богдан Король, Віталій Марчук, Галина Захарчук, Дмитро Поплавський, Жанна Архітюк, Жанна Бузницька, Леонід Филипчук, Оксана Підгурська, Павло Волк та тренер Олександр Цицаркін, викладач кафедри фізичного виховання. Не вистачало нам хорошого гравця Назара Марчука. Він не зміг підтримати команду, бо саме в цей час захищав кандидатську дисертацію. Ми всі його вітаємо із успішним захистом.

Ми знали, що змагаємося із сильними суперниками. Адже багато з них займається спортом професійно. Команда зайняла восьме місце і була нагороджена дипломом. Крім того, Оксана Підгурська була визнана кращим догравальником змагань, і привезла нагороду до Рівного. Дуже приємно, що організатори привітали подарунками Жанну Архітюк з днем народження, який в неї був саме в день змагань.

Ми не розчаровані результатом, бо спорт для учасників нашої команди – це захоплення, відпочинок від професійної діяльності. Змагання за межами нашого університету розширили наші можливості. Отож запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися до нашої команди.

Тренування у четвер, за графіком.

Жанна Бузницька,
навчально-методичний відділ