Лекція з маркетингу відносин на виробництві

У рамках затверджених в НУВГП заходів щодо дотримання критеріїв надання та підтвердження статусу національного закладу вищої освіти випускові кафедри практикують публічні виступи науково-педагогічних працівників  на наукову та професійну тематику на провідних підприємствах регіону.

Так, у межах співпраці випускової кафедри маркетингу з відомими в області і за її межами  підприємствами 02 листопада 2018 р відбулась зустріч колективу Компанії «Сталь-М» з д.е.н., професором Мар’яною Мальчик та к.е.н., доцентом Наталією Гонтаренко. Під час зустрічі колектив Компанії прослухав лекцію на раніше узгоджену тему «Маркетинг відносин з клієнтом», а потім у форматі Круглого столу відбулася жвава дискусія по ключових проблемних питаннях, з якими зіштовхується колектив. Обидві сторони зустрічі відзначили, що такий формат проведення публічних виступів потрібний та цікавий як теоретикам, так і практикам.

Оксана Мартинюк,
кафедра маркетингу