«Завтра UA» – платформа для індивідуального розвитку

1 листопада відбулася презентація стипендіальної програми  «Завтра.UA», де зацікавлені студенти могли ознайомитися з умовами участі у програмі, етапами її проведення, вимогами до учасників, а головне – з можливостями, що дає конкурсантам дана програма.

Упродовж 12 років існування програми стипендіати розробили та успішно реалізували більш ніж 160 ініціатив та проектів, про найбільш значущі з яких дізналися присутні заходу.

Також працівники сектору наукової роботи студентів розповіли про особливості підготовки конкурсної роботи та пакету необхідних супровідних документів для участі у ньому. Особливо було наголошено на важливості активної громадської позиції у конкурсантів, оскільки це є одним із основних критеріїв відбору.

Своїми враженнями як учасника стипендіальної програми у 2015-2016  н.р. поділилася з присутніми студентка нашого університету Безносова Ольга.  Вона детально та цікаво розповіла про третій етап конкурсу, на якому відбувається очне оцінювання конкурсантів експертами-психологами, які звертають увагу на уміння працювати у команді однодумців,  генерувати нестандартні ідеї, креативність мислення, цілеспрямованість та творчий потенціал студента.

Також стипендіатка неодноразово була учасником форумів програми, про які вона натхненно розповіла присутнім. Але головне, як зазначила Ольга, це те, що програма сильно та надовго змінює твій світогляд. Спілкування з активними, талановитими однодумцями надихає, просто заряджає енергією та бажанням творити, досягати поставленої мети.

Фінансова підтримка, друзі, навчання, відвідування тренінгів та майстер-класів, участь у форумах, можливість спілкування з видатними політичними, громадськими діячами, провідними представниками бізнесу та культури, кар’єрні перспективи – все це гарантовано для переможців програми.

Головне  – вірити, діяти, робити все можливе для досягнення поставленої мети. А участь у програмі – це реальна можливість змінитися самому та змінити завтрашній день своєї країни, адже наука та освіта є тими важелями, що допоможуть зробити прорив в економічному та соціальному розвитку України, інтегрувати її у світову систему.

Нагадуємо, що подача документів на конкурс триває до 30 листопада 2018 року.

Отже, програма варта того, щоб поборотися за перемогу в ній!

Сектор наукової роботи студентів висловлює щиру подяку кафедрі міжнародних економічних відносин за підтримку у проведенні даного заходу.

Сектор наукової роботи студентів

Читайте також: Реалізація потенціалу особистості з особливими потребами засобами рухової активності