Екологічні проблеми навколишнього середовища

В останні жовтневі дні у Херсонському державному аграрному університеті відбулась  Міжнародна науково-практична конференція «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування в контексті сталого розвитку», присвячена 60-річчю від дня народження видатного доктора сільськогосподарських наук, професора Пилипенка Юрія Володимировича.

Конференція проводилася за підтримки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства рибного господарства України, Інституту агроекології і природокористування НААН України, Інституту рибного господарства НААН України, Мережі центрів аквакультури Центральної та Східної Європи (NACEE) і Херсонської обласної державної адміністрації.

На чолі з директором ННІАЗ, к.с.-г.н. професором Аллою Прищепою наш університет на конференції представляли науковці кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства д.с.-г.н. Олександр Клименко, д.б.н. Ольга Бєдункова та к.с.-г.н. Ігор Статник.

Наша делегація представляла результати своїх наукових досліджень у галузі моніторингу водних ресурсів, а також активно обмінювалась  думками з учасниками заходу щодо сучасних проблем природних ресурсів і навколишнього середовища, змін клімату та інноваційних технологій у сільському господарстві.

Після завершення пленарного та секційних засідань відбулись екскурсії до рибоводних господарств та об’єктів ПЗФ Херсонщини. Загальний високий рівень організації конференції завдячує зусиллям кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка.

Разом із представниками приймаючої сторони наші науковці визначили можливі напрямки спільної наукової роботи та домовились про продовження існуючої тісної співпраці між НУВГП та ХДАУ.

Ольга Бєдункова,
кафедра екології

Читайте також: Розширене засідання обласної науково-методичної ради з питань цивільного захисту в стінах НУВГП