Розширене засідання обласної науково-методичної ради з питань цивільного захисту в стінах НУВГП

30 жовтня 2018 року на базі ННІБА було проведено розширене засідання Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань із залученням викладачів дисципліни «Безпека життєдіяльності» закладів вищої освіти області з теми «Проблема забезпечення населення Рівненської області якісною питною водою» під головуванням завідувача кафедри загальнотехнічних дисциплін, технологій та цивільної безпеки РДГУ, к.т.н. доцента Андрія Юсенка.

Активну участь у підготовці і проведенні цього засідання взяли завідувач  кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності, д.т.н., професор Віктор Филипчук, який у співавторстві з доцентом цієї ж кафедри, к.т.н. Галиною Туровською представив доповідь на тему «Питна вода та шляхи підвищення її якості та безпечності». Сергій Мартинов, к.т.н., доцент, завідувач кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи НУВГП, ознайомив присутніх із питанням знезалізнення підземних вод.

Також у засіданні взяли участь фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал», Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД у Рівненській області.

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності