Науково-практичне консультування керівників апаратів районних державних адміністрацій

На території Рівненської області передбачено функціонування 16 районних державних адміністрації, які  є місцевими органами виконавчої влади.

В межах своїх повноважень вони здійснюють виконавчу владу на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, а також реалізують повноваження, делеговані їм відповідними  радами. Однією з основних функцій є забезпечення соціально-економічного розвитку територій, повноваження в галузі бюджету та фінансів.

Апарат місцевих державних адміністрацій очолює керівник, який призначається на посаду головою місцевої державної адміністрації. Керівник апарату  організовує його роботу, забезпечує підготовку матеріалів на розгляд голови місцевої державної адміністрації, організовує доведення розпоряджень голови місцевої державної адміністрації до виконавців, здійснює визначені законодавством повноваження керівника державної служби в апараті місцевої державної адміністрації та її структурних підрозділах.

На базі Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій  1 листопада 2018 року проведено науково-практичний семінар для 16 керівників апаратів районних державних адміністрацій Рівненської області. Тема заходу: «Організаційне забезпечення діяльності районних державних адміністрацій».

Перед присутніми виступив доцент кафедри  відновного правосуддя та приватної детективної діяльності Вовк Юрій Євгенович. Було розглянуто правові та організаційні засади діяльності районних державних адміністрацій та  звернуто увагу на проблемні аспекти, пов’язані із забезпеченням їх функціонування.

Проаналізовано окремі судові справи. Акцентувалась також увага на відповідальності керівників апаратів місцевих державних адміністрацій.

Сектор зв’язків з громадськістю