Чемпіонат міста Рівного з футболу

З 14 вересня по 18 жовтня 2018 року проходив чемпіонат міста Рівне з футболу серед аматорських команд. В змаганнях взяли участь вісім команд, в тому числі збірна команда НУВГП з футболу «Водник».

Команда нашого університету впевнено пройшла турнірну дистанцію, здобувши шість перемог, та одну гру зіграли у нічию, що дало можливість записати на свій рахунок 22 очки та бути лідером турніру.

Команда НУВГП виступала у такому складі:

Бицюк М., Білан О., Окорешко М., Кіпень О., Лук'янчук Т., Баранов Д., Приходько А., Гайдучик М., Мельник Ю., Тригуба В., Коніщук, Халім Набіл, Новак С., Капустинський Ю., Онищук О., Турчинський В., Кушнір А.

Кращим гравцем команди визнано Окорешка М. та кращим бомбардиром – Баранова Д., який протягом турніру забив 10 голів.

Готували команду викладачі кафедри фізичного виховання Григорович О.С. та Пасевич А.М.

Вітаємо чемпіонів та бажаємо подальших перемог.

Кафедра фізичного виховання