Широкі можливості європейського стажування

Університет відвідали  директор Української асоціації молодих фермерів Дмитро Мічурін та координатор програм стажування  Лариса Левківська.

Спершу гості зустрілися з проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерієм  Сорокою, де обговорили напрямки співпраці в рамках реалізації спільних проектів та міжнародних програм стажування студентів. Йшлося також на зустрічі і про проходження практики на кращих аграрних підприємствах ЄС.

Згодом представники УАМФ презентували основні програми стажування для студентів ННІАЗ, які  асоціація здійснює за підтримки Міністерства аграрної політики України.

Пан Дмитро повідомив присутнім можливі напрями стажування: ведення тепличного господарства, садівництва, робота з польовими культурами та сільськогосподарськими машинами, у лісовому господарстві, ландшафтному дизайні, переробній промисловості тощо. Таке стажування  можна пройти у Норвегії, Фінляндії, Данії, Швеції, Швейцарії, Австрії, Німеччині, Ісландії та Франції. Термін стажування 6 – 18 місяців. Звісно ж   необхідно володіти  англійською мовою на розмовному рівні. А більш детальну інформацію можна знайти за адресою.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: НУВГП – учасник виставки на Першому форумі регіонів України та Республіки Білорусь