НУВГП – учасник виставки на Першому форумі регіонів України та Республіки Білорусь

НУВГП – учасник виставки на Першому форумі регіонів України та Республіки Білорусь

25-26 жовтня у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбувся Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь. У рамках форуму проходила виставка, організована Білоруською торгово-промисловою палатою, під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів Республіки Білорусь.

17 регіонів з України представили понад 100 підприємств, які презентували моделі літаків, цукерки і бурштин, обладнання та медикаменти, макети сучасних будинків і куртки з електрообігрівом тощо. Серед цих підприємств багато виробників сучасної наукомісткої високотехнологічної продукції. Це і широко відомі Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», і Київські ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, Державне підприємство «АНТОНОВ», і Кондитерська корпорація «ROSHEN», і спільне українсько-американське підприємство «Офтальмологічна лабораторія-клініка “US Optics”».

Рівненщину на виставці представляла Рівненська торгово-промислова палата, яка запросила НУВГП стати учасником загального виставкового стенду. Рівненська область презентувала продукцію 24-х провідних підприємств нашого краю. Це відомі Спілка споживчих товариств Рівненської області, ПП «Аметист плюс», ПП «Віліс», ТзОВ «ВТП «Агропереробка», Гощанський завод продтоварів, ТОВ «Водограй», ТзОВ «РівеньЛТД», ТзОВ «Акватон», ПрАТ «Агроресурс», ТОВ «ОДЕК» Україна», ТОВ-компанія «ПУЛЬСАР і КО» та ін.

Університет мав можливість представити як спеціальності для абітурієнтів, так і наукові досягнення наших винахідників. Цікавим був обмін досвідом з інноваційної діяльності з Державним комітетом з науки і технологій Республіки Білорусь, який досить широко презентував наукові досягнення НАН Білорусі та провідних ЗВО. Також дуже корисними стали перемовини з представниками різних регіонів України. Це дало можливість дізнатися більше про конкурси стартапів та про діючі інвестиційно-інноваційні компанії в Україні.

 

Чабан Віта,
сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій

Читайте також: 3 тиждень Open NUWEEназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки