День маркетолога у колі друзів

Вже стало доброю традицією в стінах НУВГП 5 років поспіль відзначати День маркетолога у колі друзів.

Подія відбулась  25 жовтня 2018 року о 13:00 год в аудиторії 278. Програма свята включала: вручення подяк та грамот найкращим студентам спеціальності, Посвяту першокурсників-маркетологів, підведення підсумків та нагородження переможців Інтернет-конкурсу «Будучи студентом, я вперше...», представлення відео бліц-опитування про найбільш креативну спеціальність університету – «Маркетинг», відзнятого та змонтованого студентами Мар-21, музичний супровід атмосфери гарного настрою, інсценування епізодів зі студентського життя учасниками команди Рівненської «Ліги сміху».

З вітальним словом до усіх присутніх звернулися проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорока Валерій Степанович,  в.о. директора навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Ковшун Наталія Едуардівна та її заступники, завідувач кафедри менеджменту ННІЕМ Кожушко Леонід Федорович, завідувач кафедри трудових ресурсів та підприємництва Безтелесна Людмила Іванівна,  завідувач кафедри економічної теорії Ряба Ольга Ігорівна. Нагороди та подяки студентам вручали Віце-президент Української асоціації маркетингу, директор Рівненської обласної організації УАМ, експерт аналітичної групи «Стратегіко» Гладунов Олександр Варфоломійович, завідувач кафедри маркетингу Мальчик Мар’яна Василівна та ін. Серед нагороджених учасники конкурсу відеопроекту «Будучи студентом, я вперше...», а саме студенти-маркетологи Батюк Мар’ян (номінація «Найзмістовніше відео»), Янковський Ілля (номінація «Наймасовіше відео»), Трохимчук Максим (номінація «Наймузичніше відео»), Пась Анжела (номінація «Найкреативніше відео») та колектив студентів Рівненського економіко-технологічного коледжу (номінація «Перші спроби»). В якості подарунків студенти отримали брендові футболки НУВГП та солодощі.

Оригінальним PR-заходом стала фото-зона, на фоні якої мали змогу сфотографуватися усі охочі.

Більше фото у

Кафедра маркетингу