3-й тиждень Open NUWEE

Як відомо, в нашому університеті уже протягом 3-х тижнів відбувається марафон заходів для студентів, викладачів та зацікавлених рівнян Open NUWEE. Вашій увазі коротко про головне, що ж відбулося цього тижня?

У вівторок в актовій залі університету відбувся масштабний форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу». Метою форуму був конструктивний діалог представників бізнесу, влади, науковців, громадських діячів щодо проблемних питань розвитку малого і середнього бізнесу, а також пошук можливостей їх вирішення з урахуванням змін у податковому, інвестиційному та соціальному середовищі ведення бізнесу. До участі долучилися декілька сотень рівнян, в тому числі наших працівників та студентів. (фото)

Уже в середу в другому корпусі НУВГП відбулася зустріч максимально практичного напряму для наших студентів на тему “Чи може аркуш паперу знайти тобі роботу? Резюме, яке хоче роботодавець”. Спікером стала HR-менеджер групи компаній «РЕНОМЕ», а також наша випускниця Неля Вербицька. Говорили про те, як грамотно створювати CV, про фейли та курйози при співбесідах, а також робили креш-тест реального резюме. (фото)

В четвер же до нас завітав керівник іще однієї нашої партнерської компанії «Zagrava Games» Олексій Михасюк. Темою заходу стала «Самореалізація в Game-індустрії». Прийшли послухати Олексія більше 50 молодих та активних ІТ-шників, а також маркетологів та архітекторів, адже сфера розробки ігор давно вийшла за межі сухого написання коду. Олексій розповідав про свій власний досвід, про свої успіхи та невдачі, про усі етапи створення ігор, про те, як на цьому заробити гроші, та що чекає Game-індустрію в майбутньому. (фото)

Уже з сьогоднішнього дня на Вас чекатимуть нові цікаві заходи, зустрічі, воркшопи та екскурсії. Слідкуйте за нами на сайті та соціальних мережах.

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю