ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

24 жовтня 2018 року в конференційній залі головного корпусу університету відбулось чергове  засідання науково-методичної ради університету. Засідання відкрив голова науково-методичної ради, проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк. Олег Анатолійович доповів про результати анкетування членів ради «У роботі якої комісії науково-методичної ради ви хочете взяти участь?». Голова науково-методичної ради довів до відома членів ради, що при науково-методичній раді буде працювати три комісії: з якості освіти (голова – Марчук М.М., з методичного забезпечення (голова – Білецький А.А.) та внутрішнього моніторингу (голова – Корбутяк В.І.). Буде внесено зміни до Положення про науково-методичну раду, а наказом ректора – затверджено голів та членів комісій при науково-методичній раді. Інформацію було прийнято до уваги.

Наступним був виступ Анатолія Білецького, к.т.н., доцента кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки «Про роботу комісії з методичного забезпечення науково-методичної ради». Анатолій Альфонсович проінформував членів ради про роботу комісії з методичного забезпечення та звернув увагу присутніх на необхідність коригування структури і змісту чинної робочої програми навчальної дисципліни. Він зауважив, що комісія активно працює, і членам ради до листопада 2018 року буде надіслано проект Положення про робочу програму. Інформацію Анатолія Білецького було прийнято до уваги.

Наступною була мультимедійна презентація Олег Лагоднюка «Моніторинг навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін кафедр 2018», де представлено дані моніторингу розміщення в репозиторії університету робочих програм, методичних вказівок (рекомендацій) та описів дисциплін станом на 23.10.2018. Голова науково-методичної ради наголосив, що перевірка навчально-методичного забезпечення дисциплін відповідних кафедр і далі буде відбуватися в режимі on-line. Він зауважив, що така інформація подається раз на місяць на директорат і  науково-методичну раду. Інформацію було прийнято членами ради до уваги.

Також Олег Анатолійович  наголосив, що інформація про діяльність НМР буде надсилатись членам ради у вигляді Вісника науково-методичної ради (Вісник НМР) до початку засідання, а після засідання – Інформаційне повідомлення науково-методичної ради  як членам ради, так і науково-педагогічним працівникам університету, де вони зможуть ознайомитись із матеріалами та рішеннями, які прийняла науково-методична рада. Олег Анатолійович повідомив, що голосування за затвердження робочих програм дисциплін та методичні розробки буде відбуватись на Google-диску (посилання з Вісника НМР).

З презентацією «Вибірковий аналіз результатів поточного та підсумкового семестрового контролю за 2 семестр 2017-2018 н.р.» виступив Віктор Корбутяк, начальник відділу якості освіти.

Відділ якості освіти здійснив вибірковий аналіз  по кожному навчально-науковому інституту стосовно динаміки відхилень відсоткових знань поточного та підсумкового контролю. Членам ради було представлено необхідні аналітичні напрацювання. Інформацію було прийнято членами ради до уваги.

Окрім вищезазначеного, члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували для розгляду вченою радою та надання грифа «Затверджено вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування» підручнику «Інженерна геодезія». Автор: С.В. Романчук; і «Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування» наступним двом  навчальним посібникам: «Транспортні системи гірничих підприємств». Автори: Маланчук З.Р., Корнієнко В.Я., Сорока В.С., Васильчук О.Ю.;  «Техніка високих напруг». Автори: Василець С.В., Василець К.С.

Також члени ради розглянули та одностайно затвердили чотирнадцять  примірників робочих програм навчальних дисциплін для усіх спеціальностей НУВГП; два  примірники навчально-методичних електронних видань та рекомендували їх до розміщення в репозиторії університету.

Більше фото у

Тамара Костюкова,