Здобутки наших студентів на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

На базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету 19 жовтня 2018 p. було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів з освітнім ступенем «бакалавр» зі спеціальності «Міжнародна економіка» та студентів з освітнім ступенем «магістр» зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

За результатами конкурсу диплом І ступеня серед робіт студентів з освітнім ступенем «магістр» отримала магістерська робота студентки НУВГП Гегери Тетяни Олександрівни (робота виконана на тему: «Вплив іноземного інвестування на соціально-економічний розвиток України», науковий керівник к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин  Валіулліна З.В.).

Бакалаврська робота Каінйах Елфріеде Ая посіла почесне 2 місце серед робіт студентів з освітнім ступенем «бакалавр» (робота виконана на тему: «Розвиток економічних відносин між африканськими та європейськими країнами» під науковим керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри міжнародних економічних відносин  Сазонець О.М.).

Відмітимо, що роботи наших студентів були також оцінені і у номінаціях:

Грамоту у номінації «за значний ступінь наукової новизни» отримала Кіт Анастасія Володимирівна (робота виконана на тему: «Розвиток міжнародного ресторанного бізнесу (на прикладі  компанії Starbucks), науковий керівник д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносинСазонець О.М.).

Грамоту у номінації «за доцільне застосування сучасних методів дослідження» отримав Яворський Владислав Вікторович (робота виконана на тему: «Енергетичні ресурси у системі чинників розвитку світового господарства»), науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин Жемба А.Й.).

Вітаємо переможців та наукових керівників, бажаємо подальших наукових і творчих досягнень!

Кафедра міжнародних економічних відносин