Технічний коледж НУВГП на міжнародних виставках

23-25 жовтня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва  відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та   Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». У рамках даної виставки Технічний коледж НУВГП брав участь з роботою «Інновації в науковій співпраці студентів і викладачів – важливий фактор забезпечення якості вищої освіти» та експозицією навчально-методичних видань, профорієнтаційних матеріалів про Технічний коледж НУВГП.

За результатами роботи Технічний коледж НУВГП нагороджено Дипломом та «Золотою медаллю» в номінації «Інновації в науковій співпраці студентів і викладачів – важливий фактор забезпечення якості вищої освіти», Дипломом «За активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання». Подякою «За активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику» Технічного  коледжу НУВГП нагороджено Яцкова Миколу Васильовича.

Технічний коледж НУВГП