Діалог бізнесу та влади: актуальні питання та шляхи їх вирішення

Діалог бізнесу та влади: актуальні питання та шляхи їх вирішення

В актовій залі університету відбувся  масштабний захід регіонального значення  – форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу».

Керівники та представники  РОДА, Рівненської міської ради, ГУДФС, Рівненської митниці ДФС, Рівненського обласного центру зайнятості, Управління праці та соціального захисту населення, Федерації профспілок області, а також торгово-промислової палати, ГО та підприємств Рівненщини, викладачі НУВГП зібралися у стінах університету, аби обговорити проблеми розвитку бізнесу в регіоні,  інвестиційну привабливість міста та напрями розвитку, актуальні питання системи оподаткування, шляхи стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності, а також інші питання розвитку бізнесу в області.

Кілька панельних дискусій в рамках  форуму висвітлили такі актуальні теми, як підвищення інвестиційної привабливості міста,  ефективного формування і реалізації державної регуляторної політики, гідної праці, як механізму створення процвітаючого бізнесу та громади. На одній з дискусійних панелей   викладачі кафедри трудових ресурсів та підприємництва Галина Міщук, Наталія Самолюк, Галина Юрчик, Ірина Рощик, Олена Олійник презентували результати соціологічного дослідження розвитку малого та середнього  підприємництва щодо відповідальності зайнятості критеріям гідної праці, виконаного на замовлення управління економіки міськвиконкому.

Завершився форму прийняттям резолюції.

Більше фото у   

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Як студентів на академічну доброчесність перевіряли…назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки