Презентація освітніх можливостей у Люблінській Політехніці

Університет відвідав фахівець Центру Східного Партнерства Антон Блажеєв, аби особисто розповісти студентам про навчання у Люблінській Політехніці за програмою подвійних дипломів та академічної мобільності.

Студенти почули про  історію закладу, який, до речі, цього року відсвяткував своє 65-річчя, дізналися про  спеціальності, за якими там здійснюється підготовка, навчальну та лабораторну базу, кампус, відділ кар’єри, що допомагає у пошуку роботи та працевлаштуванні, культурне життя і дозвілля польського студентства, а також  життєві лайфхаки у самостійному житті молоді від Антона Блажеєва.

Підготовка фахівців у Політехніці за програмою подвійних дипломів  здійснюється за напрямами менеджмент; електроенергетика, електротехніка та електроніка; мехатроніка; транспортні технології; машинобудування  та будівництво.

Програма подвійного диплома передбачає навчання впродовж двох семестрів в Україні та двох у Люблінській Політехніці і завершується захистом 2-х дипломних робіт. В підсумку спудеї  отримують два дипломи: нашого університету та Люблінської Політехніки.

Передумовою вступу є  обов’язкові курси польської мови впродовж чотирьох тижнів. Після завершення навчання слухачі отримують  сертифікат і продовжують поглиблювати знання польської мови під час безпосереднього навчання у Люблінській Політехніці.

Детальніше з інформацією щодо навчання в  Люблінській Політехніці можна ознайомитися на сайті.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,