Досягнення студентів – у скарбничку здобутків університету

Відомо, що наукова робота студентів є одним із найбільш важливих засобів підвищення якості підготовки та виховання спеціалістів із вищою професійною освітою, здатних творчо використовувати у практичній діяльності  здобуті в університеті знання.

Щороку студенти НУВГП беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних дисциплін і спеціальностей та Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, щоб випробувати свій творчий потенціал, отримані знання та навики для практичного вирішення реальних завдань і наукових проблем.

Завдяки кропіткій та наполегливій роботі наукових керівників, викладачів університету кращим студентам-науковцям вдалося гідно представити свою альма-матер  на всеукраїнському рівні у 2017-2018 н.р.

Згідно з рейтингом, складеним Інститутом модернізації змісту освіти щодо результатів участі студентів закладів вищої освіти  у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади серед групи технічних ЗВО, НУВГП посів 14 місце (серед 59). Загалом, у 2017-2018 н.р. 120 студентів нашого університету взяли участь у 44 олімпіадах з дисциплін, напрямів та спеціальностей та додали у скарбничку досягнень університету 15 призових місць. Лідерами у рейтингу  залишились НУ «Львівська політехніка», КПІ ім. Сікорського та Харківський політехнічний інститут. Разом з тим, НУВГП випередив Полтавський національний університет ім. Юрія Кондратюка, Житомирський державний технологічний університет та Тернопільський національний університет ім. Івана Пулюя.

Вагомі здобутки маємо і як учасники  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей: серед 253 ЗВО НУВГП зайняв почесне 40 місце, залишивши позаду НУ «Острозька академія» (121 місце) та НУ «Києво-Могилянська академія» (120 місце).

Від університету на Всеукраїнський конкурс було надіслано 77 наукових робіт, авторами яких стали 90 студентів. З них автори 18-ти робіт нагороджені  дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Отож, нам є чим пишатися, а головне – ми знаємо напрям, в якому слід рухатися далі!

Сектор наукової роботи студентів