Чемпіонат світу з армспорту

14-21 жовтня 2018 року відбувся ювілейний сороковий чемпіонат світу з армспорту в місті Анталія (Туреччина). У змаганнях взяло участь 1280 спортсменів із 48 країн світу.

У складі збірної команди України був представник нашого університету, студент ННІП, кандидат у майстри спорту з армспорту  Сокотун Станіслав, який виступав у категорії 80 кг серед юніорів та посів почесне шосте місце.

Викладач кафедри фізичного виховання, заслужений тренер України, Комаревич О.Є. обслуговував чемпіонат в якості судді міжнародної категорії та він є  тренером збірної команди України з армспорту.

Також у чемпіонаті світу взяв участь випускник нашого університету, заслужений майстер спорту Жох Олег, який восьмий раз поспіль став переможцем в категорії 80 кг.

Вітаємо із вдалим виступом наших спортсменів і тренера та бажаємо подальших успіхів у змаганнях.

Кафедра фізичного виховання