«Школа лідерства» стартувала

«Школа лідерства»  стартувала

В рамках «Школи лідерства» для науково-педагогічного та допоміжного персоналу, яка триватиме з 22 жовтня по 2 листопада,   відбулося перше теоретичне заняття «Впровадження інформаційних технологій в навчальний процес»: «І-DОС - нова система електронного документообігу НУВГП».

Так, старший викладач кафедри обчислювальної техніки Віталій Назарук   розповів присутнім про передумови впровадження нової системи електронного документообігу  в НУВГП , порядок підключення та відключення користувачів СЕДО, навчання та введення її в експлуатацію. Зокрема, слухачі дізналися,  що вхід в систему відбуватиметься традиційно: через персональний кабінет, а ще почули про: функціонал системи I-DOC, профіль користувача,  вміст папок у вкладках «Документи», «Завдання», «Створити», меню «Пошук», шаблони «Службова записка» та «Наказ», а також доступні шаблони на період навчання, тестової експлуатації та безпосередньо  при впровадженні системи. Також присутні дізналися про принципи формування електронного цифрового підпису, два способи порядку генерації, вимоги до паролів. Звернув увагу Віталій Дмитрович і на «домашнє завдання»   для слухачів школи до наступного - практичного заняття. Зокрема, потрібно авторизуватись в системі за посиланням, створити документ в шаблоні «Службова записка», створити та роздрукувати документ в шаблоні «Наказ».

До речі, тестова експлуатація I-DOC триватиме з 01.11.2018 по 31.12.2018,  а переведення діловодства НУВГП в систему електронного документообігу розпочнеться вже з 01.01.2018 року.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,