Open NUWEE. Чим запам’ятався другий тиждень?

Як вам відомо, Національний університет водного господарства та природокористування започаткував амбітний проект із соціалізації та залучення студентів і школярів до активного життя, пошуку свого шляху Open NUWEE. В його межах ми проводимо безліч заходів та зустрічей із успішними людьми з різних сфер, екскурсії, майстер-класи тощо.

То що ж відбулося в нашому університеті за останні 7 днів в межах Open NUWEE?

Розпочався тиждень екскурсією на військову кафедру НУВГП, яка, до слова, єдина в усьому регіоні. Тут може одночасно навчатися 400 чоловік, а от на екскурсію зібралося більше 50. Студенти першого та другого курсів знайомилися із наявним озброєнням, навчальними спеціалізованими аудиторіями, а також відвідали парк бойових машин (фото).

Також цього тижня до нас завітав академік Національної академії аграрних наук, доктор економічних наук, професор, повний кавалер ордена «За заслуги», заслужений діяч науки і техніки, лауреат премії імені М.І. Туган-Барановського Павло Гайдуцький, котрий презентував в конференц-залі книгу другого президента України Леоніда Кучми «Я завжди з Україною», чим викликав жвавий інтерес громадськості.

«Хто такі тестувальники в ІТ і до чого тут автоматизація?» – тема зустрічі з фахівцем SoftServe Павлом Веділіним,  що також відбулась цього тижня. Студенти ІТ-спеціальностей нашого університету мали змогу поспілкуватися зі своїми потенційними працедавцями, дізнатися про тенденції ІТ-ринку та навіть отримати подарунки.

У п’ятницю Open Office НУВГП однією із локацій масового Міжнародного агрофоруму. Наша секція була пов’язана з органічним землеробством, яке на нинішній день є головним трендом аграрної сфери у світі. Тут для присутніх з доповідями виступали науковці НУВГП, представники грантових проектів, що стосуються органічного землеробства, а також представники бізнесу.

Уже на вихідних відбувся заключний захід тижня – майстер-клас від Noosphere Ingeneering School, де спікером виступив Олександр Бодов. Тут цікаво розповідали про те, як за максимально короткий час створити персонаж для комп’ютерної гри у Flash. Захід видався максимально практичним, а тому організатори кажуть, що будуть проводити подібні майстер-класи і надалі.

Слідкуйте за графіком наступних подій Open NUWEE на нашому сайті та у соціальних мережах, не пропустіть те, що буде цікавим саме для вас!

Більше фото у

Віталій Прокопець,