Антикорупційна програма НУВГП на 2018 – 2020 роки

Наказом НУВГП від 18 жовтня 2018 року № 650 затверджена «Антикорупційна програма Національного університету водного господарства та природокористування на 2018 – 2020 роки».

Метою програми є:

• забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства всіма працівниками університету;

• визначення корупціогенних ризиків та зменшення їх впливу на діяльність університету;

• створення ефективних механізмів запобігання корупції, конфлікту інтересів, порушення етичних стандартів поведінки та забезпечення контролю за дотриманням правил щодо доброчесності науково-педагогічних працівників університету.

Виконання «Антикорупційної програми» здійснюється шляхом реалізації запланованих заходів щодо усунення оцінених корупційних ризиків, до яких включаються заходи, спрямовані на запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.

Контроль за станом виконання Антикорупційної програми здійснюється Комісією з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми у НУВГП, яка, у разі необхідності, готує пропозиції щодо здійснення в установленому порядку коригування програми.

Запрошуємо всіх викладачів, студентів, працівників адміністративного персоналу університету, представників громадських структур до процесу контролю за станом виконання вимог «Антикорупційної програми» та її удосконалення. З документом можна ознайомитися на сайті НУВГП, сторінка відділу з питань запобігання та виявлення корупції, розділ «діяльність» (файли «Антикорупційна програма НУВГП на 2018-2020 роки» та «Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків»).

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції