Універсіада студентської молоді закладів вищої освіти Рівненської області

18-19 жовтня 2018 року відбулися змагання серед жінок в залік Універсіади серед закладів вищої освіти Рівненської області.

В змаганнях взяли участь команди Національного університету водного господарства та природокористування, Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука та Національного університету «Острозька академія».

Жіноча команда НУВГП з волейболу посіла почесне друге місце,  поступившись більш досвідченим представницям МЕГУ. Третіми стали спортсменки НУ «Острозька академія».

Команда НУВГП виступала у такому складі:

Ясинська Олена, Ніколайчук Марія, Семенчук Валентина, Носонець Олена, Жроут Анастасія, Марініна Марина, Лісова Дар’я, Мельник Олександра, Літвінчук Вікторія, Клименко Вікторія, Отрезова Каріна, Яремчук Інна.

Готувала команду викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України з волейболу Підгурська Оксана Петрівна.

Вітаємо команду та бажаємо подальших перемог.

Кафедра фізичного виховання