ХХ Універсіада НУВГП з волейболу

З 10.10.2018 р. по 17.10.2018 р. відбулась ХХ Універсіада НУВГП з волейболу. У змаганнях брали участь збірні команди навчально-наукових інститутів. Команди були поділені на дві групи. До групи «А» входили такі команди: ННІБА, ННІАЗ, ННІЕМ, ННІОЗ. До групи «В»: ННМІ, ННІВГП, ННІАКОТ, ННІП.

У грі за бронзу зустрілись команда навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування і команда навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою. Перемогу здобула збірна команда ННІВГП з рахунком 2:1.

За чемпіонство змагались команда навчально-наукового механічного інституту і команда навчально-наукового інституту будівництва та архітектури. В запеклій боротьбі перемогу здобула збірна команда ННІБА з рахунком 2:1.

Титул кращого гравця змагань було присвоєно Бортнику Володимиру,  студенту 4 курсу навчально-наукового інституту будівництва та архітектури.

Вітаємо наших чемпіонів!

Голуб Владислав,