CYBERWATER 2018

CYBERWATER 2018

Ректор Віктор Мошинський та завідувач сектору грантової роботи Алла Кучерова взяли участь в розширеному науково-дослідному семінарі в сфері безпеки води CYBERWATER 2018, який нещодавно відбувся у Норвегії.

Захід спрямований на обмін досвідом провідних менеджерів та фахівців у сфері водних ресурсів, підвищення обізнаності щодо ризиків, що становлять загрозу водним комунальним службам та сервісам, а також рівня нагляду за водними ресурсами й мінімізації можливої кризи.

У семінарі взяли участь  управлінці та керівники з 12 країн НАТО та шести  країн-партнерів, які формулювали «найкращі практики» на основі рекомендацій та висновків щодо політики та практики у сфері безпеки води. Зокрема, 60 експертів та 28 докладів у восьми секціях були заслухані в Осло. Відкрили воркшоп доповідями щодо важливості кібернетичного та фізичного захисту води, управління водою, ризиками, стійкістю та каскадними впливами на системи водопостачання та очистки стічних вод виконавчий директор Міжнародної водної асоціації IWA, професор Kala Vairavamoorthy та президент Європейської водної асоціації  EWA, професор Jose Saldanha Matos.

Віктор Степанович виступив модератором сесії «Physical Security In Water Infrastructure», у якій доповідали Vincent Wolfs з Бельгії та Andrzej Lewandowski з Польщі.

Широкий спектр учасників воркшопу з безпеки води  був представлений міксом експертів- науковців, консультантів, постачальників та кінцевих користувачів. Навчальний семінар дав можливість учасникам почути різні точки зору, обмінятися думками, побачити презентації конкурсних проектних пропозицій  з водної безпеки та провести неофіційні дискусії щодо подальших спільних дій у сфері безпеки води.

 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Актуальні проблеми водогосподарсько-енергетичного комплексу Україниназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки