Актуальні проблеми водогосподарсько-енергетичного комплексу України

В університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Водогосподарсько-енергетичний комплекс України: перспективи та шляхи розвитку».

Провідні науковці закладів вищої освіти Харкова, Києва, Запоріжжя, Львова та нашого університету  зустрілися аби обговорити актуальні проблем розвитку науки та виробництва у галузі водного господарства.

З вітальною промовою до учасників заходу звернувся ректор Віктор Мошинський, якій відмітив значимість управління гідроенергетичними об’єктами, захисту  довкілля при використанні водної енергії та переваги ГЕС. До очільника закладу приєдналися директор ННІВГП Микола Хлапук та директор Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН Олександр  Трофімчук.

Після пленарного засідання обговорення продовжились за секціями: дослідження гідротехнічних та гідроенергетичних об’єктів  і водної інженерії, водних технологій та проблем геології, гідрології та гідроекології.

Тут науковці заслухали доповіді, що стосувалися  розробки комплексних природоохоронних заходів для басейну річки Устя, удосконалення методів діагностики та контролю стану земляних гребель, методики пошуку родовищ бурштину при регіональних геологічних дослідженнях, ревіталізації річки Устя, оцінки  та прогнозування водної безпеки річкових басейнів, оцінки впливу довкілля на об’єкти малої гідроенергетики тощо. Всього було представлено 40 доповідей.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,