Тиждень науки в НУВГП

З 22 по 26 жовтня в Національному університеті водного господарства та природокористування проходив Тиждень науки, який був організований навчально-виховним відділом Студентського парламенту НУВГП.

Упродовж Тижня науки в університеті відбувалися різноманітні заходи: в навчальних корпусах транслювались наукові ролики, на стендах було розміщено цікаву інформацію, яка стосувалася сучасних сфер науки, було організовано науковий кінопоказ, а також здійснено демонстрацію фізико-хімічних дослідів за сприяння кафедри хімії та фізики. Кожен студент  мав змогу ознайомитись з новинками в сфері науки.

Навчально-виховний відділ Студентського парламенту НУВГП мав на меті показати студентам те, що наука це цікаво та захоплююче, тобто не потрібно ніколи зупинятись, адже науковий прогрес не стоїть на місці.

Під час перегляду наукового фільму студенти мали можливість ознайомитися з цікавими фактами у сфері науки, які виявились досить повчальними та цікавими для студентів різних курсів та спеціальностей. Окрім цього, усі присутні поласували солодощами.

За сприяння кафедри хімії та фізики студенти мали змогу на власні очі побачити  фізико-хімічні досліди, які є надзвичайно актуальними в повсякденному житті. Цікавинкою події став  дослід «Вулкан», який дав змогу студентам на власні очі побачити виверження вулкану. На даному заході були не лише студенти, але й школярі, які розпочинають своє знайомство з фізикою та хімією.  Демонстрація дослідів викликала захоплення у всіх присутніх.

Навчально-виховний відділ впевнений в тому, що саме такі заходи допомагають популяризувати науку серед студентів і допоможуть зрозуміти, що це не лише теорія, а насамперед  цікава та пізнавальна практика.

Навчально-виховний відділ
Студентського парламенту НУВГП