Open NUWEE. Тиждень 1

«Відкрий НУВГП!» – саме під таким лозунгом ми розпочали безпрецедентний у Рівному проект – місяць зустрічей, лекцій, семінарів, воркшопів, майстер-класів від топ-менеджерів міста та країни, успішних бізнесменів та науковців, а також екскурсій у найсучасніші та найбільш вражаючі закутки нашого закладу.

До участі у наших заходах запрошені усі без винятку бажаючі, хоча основний акцент ми робимо на школярах, причому не заради профорієнтації чи промоції своїх спеціальностей, ми намагаємося дати молоді поштовх до більш активного життя, а також допомогти знайти свій шлях та фах у житті, давши можливість поспілкуватися з максимально різносторонніми людьми.

Отже, тиждень розпочався із зустрічі з одним з найвідоміших журналістів Рівного Олексієм Кривошеєвим на «Бізнес-комунікації». Говорили тут про технології реклами, чорний та білий піар, про те, як висвітлювати інформацію у соціальних мережах, а також, яку інформацію можна звідти брати тощо. (фото) Другим цього тижня став семінар з начальником служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради Романом Тишкуном. Впродовж виступу пана Романа захід встиг змінити свій формат на гарячу (в доброму сенсі) дискусію, адже основна маса студентів, викладачів та рівнян, які прийшли зустрітися із чиновником, були люди фахові та зацікавлені, то ж і посперечатися було про що. Говорили про забудову Рівного, генеральні плани, цифрові карти та сучасні технології в сфері містобудування. (фото)

Наступного дня ми вирішили спробувати новий формат зустрічей – виїзний. Команда наших фахівців по профорієнтації вирушила в місто Вараш, що на Рівненщині, для того, аби зустрітися із тамтешніми школярами та допомогти їм з пошуками себе в майбутньому, адже інколи складно думати про роботу, не пов’язану з АЕС, живучи в місті-атомнику.

Насиченим на заходи виявився четвер. Адже до нас в Open Office завітали директор Управління неінвестиційних проектів, відповідальний за залучення та розподіл зовнішніх коштів, в основному європейських, в уряді м. Люблін Кшиштоф Лонтка та начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Рівного Сергій Гемберг. Спочатку Кшиштоф говорив про те, як правильно створювати проекти, контролювати процеси, ставити та виконувати цілі та задачі, а Сергій  презентував щойно створену стратегію розвитку м. Рівного 2030, чим викликав серйозний ажіотаж. Також наш польський гість влаштував окремий майстер-клас виключно для студентів, де йшла мова про студентське самоврядування, студентські ініціативи та проекти. (фото)

В рамках Open NUWEE заплановано ще величезну кількість подібних зустрічей та проектів. Запрошуємо усіх до участі та закликаємо слідкувати за нами в соціальних мережах НУВГП. Також анонсуємо те, що з дня на день ми запустимо також спеціальний сайт, який ще більше спростить доступ до подій та інформації про них, тож не пропустіть!

P.S. Коли ми писали про початок місяця подій, то мали на увазі набагато більше, тож буде цікаво!

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю