Новини від Комісії з оцінки корупційних ризиків

11 жовтня 2018 року проведено чергове засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми у НУВГП.

Основним питанням порядку денного засідання було обговорення та прийняття «Антикорупційної програми НУВГП на 2018-2020 роки».

У своєму виступі голова комісії Сорока В.С., проректор НУВГП, довів до присутніх вимоги нормативних антикорупційних актів України, які регламентують необхідність прийняття в університеті вказаного документа.

Секретар комісії Захарець А.Л., начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції,  розповів про хід та результати обговорення в навчальному закладі проекту «Антикорупційної програми».

Після тривалого обговорення членами комісії було прийнято рішення  погодити «Антикорупційну програму НУВГП на 2018-2020 роки» та  направити документ ректору університету для затвердження відповідним наказом.

Крім цього, в ході засідання проведено моніторинг виконання запланованих заходів по локалізації корупційних ризиків у НУВГП за 9 місяців 2018 року та прийнято рішення щодо необхідності внесення змін і доповнень до окремих внутрішніх нормативних документів з питань запобігання та виявлення корупції.

Анатолій Захарець,

відділ запобігання корупції