Екскурсія до студії UA: Рівне для студентів інформаційного відділу

10 жовтня студенти інформаційного відділу Студентського парламенту НУВГП відвідали філію національної суспільної телерадіокомпанії України – телеканал UA: Рівне. Екскурсію проводили Сергій Титаренко, продюсер новин, в минулому студент НУВГП та Маріанна Приступа – піар-менеджер телеканалу.

Під час екскурсії студенти дізнались, що телебачення у місті з’явилося з 1995 року. Також на заміну проводовому радіо в цей період у Рівному запрацювала перша ФМ радіостанція “Нова хвиля”. Пізніше його перейменували на “Рівне.FM”, а внаслідок реформи суспільного мовлення - рівняни можуть чути на своїх приймачах “Українське радіо. Рівне”.

Зараз на телеканалі працює багато досвідчених спеціалістів, які з радістю розповіли студентам про нелегку працю на телебаченні. Ці люди невпинно працюють, щоб донести до нас найважливіші події кожного дня. Нам вдалось поспілкуватись з ведучими новин, відвідати кабінети монтажу та радіомовлення. Найцікавішою точкою була об’єднана студія та «свята святих» – центральна апаратна телебачення. Студенти зробили багато яскравих світлин, спробували себе у ролі ведучих та побували за лаштунками прямого ефіру. Саме в цей час у прямому ефірі були Новини на UA: Рівне.

Час пролетів швидко, будівля телекомпанії здавалась дуже великою: безліч кабінетів, коридорів, а головне – цікавих людей, які розповіли про деталі роботи на телебаченні та поділилися секретами професійної майстерності. У приміщенні стоїть велика кількість старої техніки та камер, яка в минулому використовувалася на виробництві.

Цікавого було багато і ,напевно, якби студенти інформаційного відділу навчались саме на факультеті журналістики, вони б неодмінно захотіли там працювати та вдосконалювати не лише себе, а й світ телекомунікацій та радіомовлення.

Тетяна Поліщук,
інформаційний відділ