ХХ Універсіада НУВГП з футболу

У період з 24 вересня по 9 жовтня 2018 року на стадіоні «Водник» проходили змагання з футболу в залік ХХ Універсіади НУВГП серед інститутів.

В змаганнях взяло участь вісім команд. Турнір проходив за такою схемою: дві групи – по чотири команди, в кожній групі команди зіграли між собою по три матчі, після яких було визначено лідерів.

А саме:

Група «А»                                                          Група «Б»

ННІВГП – 7 очок                                              ННІАКОТ – 7 очок
ННІОЗ – 6 очок                                                ННІБА – 5 очок
ННМІ – 4 очка                                                  ННІАЗ – 4 очка
ННІЕМ – 0 очок                                                ННІП – 0 очок

Далі були зіграні фінальні ігри. Відповідно до місць в групі команди зіграли між собою. Гра між лідерами була запеклою та безкомпромісною, команди вели рівну гру, тому основний час закінчився з рахунком 0:0. Долю вирішила напружена серія пенальті. Лише в один гол ННІАКОТ поступається першим місцем, тому з рахунком 5:4 перемогу здобуває ННІВГП, який стає чемпіоном цього турніру. Наступні ігри закінчилися з такими рахунками:

За 3 – 4 місце: ННІОЗ 1:2  ННІБА
За 5 – 6 місце: ННМІ 3:1 ННІАЗ
За 7 – 8 місце: ННІП 3:1 ННІЕМ

Кращим гравцем турніру став представник команди ННІВГП Турчинський Василь.

Більше фото у

Ярошук Марина,