Представники студентського парламенту відвідали конференцію з розвитку лідерських якостей

Представники студентського парламенту відвідали конференцію з розвитку лідерських якостей

4-6 жовтня представники Студентського парламенту НУВГП відвідали ІІ Міжнародну молодіжну конференцію з розвитку лідерських якостей, що відбулась на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури. Конференцію відвідали представники з Київських, Львівського та Харківського закладів вищої освіти. Під час заходу відбувся круглий стіл за темою: «Розвиток студентського самоврядування». Також презентували програми Erasmus+ та інших міжнародних навчальних програм та обговорили цілі і перспективи розвитку студентського самоврядування в Україні. Найбільше представникам Студентського парламенту запам’ятались тренінг «Team building», що спрямоване на вміння знайомитись та заводити друзів в новій незнайомій компанії, а також тренінг з ораторського мистецтва. 

На завершення конференції усі учасники отримали сертифікати. Після чого відбулась екскурсія по місту, де гості міста змогли ознайомились з  визначними місцями Одеси та її архітектурою.

 

Вікторія Ярощук,
голова Студентського парламенту

 

Читайте також: З Днем працівника освіти!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки