Відзнака до дня працівників освіти

День працівників освіти - це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників галузі освіти – день, коли відзначають роль і заслуги педагогів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоціненний внесок у розвиток суспільства. Адже педагоги – це не тільки люди, які навчають, викладачі – це наставники молодого покоління, які готують їх до дорослого життя.

Цьогоріч, за давньою традицією, в закладах Рівненщини відбулося святкування з нагоди Дня працівників освіти. Завідувач обласного методичного кабінету Центру завітала до кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності Національного університету водного господарства та природокористування з почесною місією – вручити грамоту Галині Туровській, кандидату технічних наук, доценту кафедри.

Багаторічною співпрацею НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області і НУВГП відмічено роботу на ниві діяльності Обласної науково-методичної ради з ЦЗ, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань. Це і проведення спільних заходів, акцій, конференцій та надання методичної допомоги  викладачам БЖД та ЦЗ вишів області. Адже кафедра є базовою за галуззю знань з безпеки життєдіяльності.

Хочеться щиро подякувати працівникам кафедри та керівнику Віктору Филипчуку, доктору технічних наук, за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість і щедрість душі та побажати творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Наталія Яковець, завідувач обласного методичного

кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області