Золота осінь-2018

Вже традиційно, восени, в університеті   проходить  студентський фестиваль  «Золота осінь». Саме тут можна побачити  та почути  найкращі студентські таланти і відкрити  нові, юні серед першокурсників. Підсумком кількаденних виступів студентів  усіх інститутів стає Гала-концерт, в якому і представлені найкращі номери.

Програма фестивалю була доволі насиченою, адже чимало студентів зібралося, щоб продемонструвати свої вміння у читанні власних віршів, співах, танцях, грі на музичних інструментах та постановці театральних мініатюр. Всього було представлено біля 80 номерів у десяти жанрах, а на Гала-концерт відібрано 30 найцікавіших.

Найталановитіших у кожному інституті визначало компетентне  журі:  Володимир Герус,  Наталія Якубенко, В’ячеслав Камінський, Катерина Приндюк та Юлія Лук’янчук.

Вперше журі не визначило переможців за інститутами, адже талантів було так багато, і впевнено стверджувати, що в одному інституті їх більше, ніж в іншому, не наважився ніхто з експертів-спеціалістів. Отож, аби не образити нікого  з учасників фестивалю, оцінюючи рівень номера та майстерність виконання, визначали кращих у жанрах. Так, кращими в сучасній хореографії стали студенти ННІОЗ, бальної хореографії – ННІВГП та ННІП, у жанрі СТЕМ – ННІАКОТ, в оригінальному – Сергій Молчан (ННІАКОТ), у вокальному – дует Володимир Ільчук та Олександр Кісіль (ННІАКОТ),  гурт «Енель» (ННІАКОТ) та Нартей Гелленікал (ННІОЗ), художнє читання – Ірина Щевич (ННІП), авторська поезія – Анастасія Стецька (ННІАКОТ), інструментальний жанр – Сергій Стокозов, Андрій Лящук (ННМІ) та інші. В Гала-концерті також взяли участь «Х-Денс», СТЕМ «Шатун» та переможці фестивалю «Ми талановиті» Павло Стрілецький (ННІБА) та Катерина Приндюк (ННМІ).

Підсумком  «Золотої осені» стали  п’ятдесят дипломів трьох ступенів, вручених переможцям в усіх представлених  жанрах: вокальний; інструментальний; хореографічний; бальна хореографія; театральний; художнє читання; оригінальний жанр; авторська поезія; гумор та сатира.

Тож сподіваємось, присутні в залі поціновувачі творчості та гості отримали не лише приємні враження, а й заряд позитивних емоцій та гарний настрій.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,