Команда «Водник» – лідер чемпіонату міста Рівного з футболу

Команда «Водник» – лідер чемпіонату міста Рівного з футболу

Для когось вересень – це початок осені, для когось – це початок нового навчального року, а для команди «Водник» – це черговий турнір з футболу.

Отже, 11 вересня стартував І тур змагань з футболу серед аматорських команд міста Рівного. У змаганнях беруть участь вісім команд. Змагання проходять за коловою системою.

Команди вже зіграли три тури, для «Водника» вони пройшли досить вдало. Перший матч відбувся 13 вересня на стадіоні «Водник» проти команди «Рівес». У запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Водник» з рахунком 2:1. Наступний матч мав відбутися 20 вересня, але команда «Продторгобладнання» не з’явилася на гру, тому «Водник» без проблем отримав 3 очка за технічну перемогу. Третій тур виявився не таким легким для команди. 26 вересня гра відбулася на виїзді, «Водник» зіграв з командою ДЮСШ «Верес». Незважаючи на це, наші футболісти тримали гру під своїм контролем та були більш впевнені за суперника. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Водника».

Попереду ще чотири тури, які відбудуться:

4 жовтня – «Водник» - «Стандарт» початок о 17:30;
11 жовтня – «Водник» - «Спарта» початок о 17:30;
18 жовтня – «Водник» - «Граніт» початок о 17:30;
25 жовтня – «Водник» - «Арсенал» початок о 17:30.

Всі матчі відбудуться на стадіоні «Водник».

Запрошуємо всіх бажаючих прийти та підтримати нашу команду.

Бажаємо команді «Водник» вдало зіграти наступні матчі та зайняти перше місце у турнірі.

 

Марина Ярошук,
студентка ННІВГП, ГВР-41

 

Читайте також: Здоровий дух в здоровому тіліназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки