Здоровий дух в здоровому тілі

Знання про будову і функціонування власного організму потрібні кожній людині незалежно від її посади, освіти чи віку. Кожна людина має навчитися жити так, щоб не заподіяти шкоди ані своєму здоров’ю, ані здоров’ю оточуючих, і завжди пам’ятати, що людина  – найвищий продукт природи, але для того, щоб отримати насолоду від  скарбів природи, вона має бути здоровою, сильною та розумною (І. Павлов).

З метою охоплення студентів змістовним дозвіллям у вільний від навчання час, поглиблення знань з організації оздоровчої діяльності, розвитку фізичних та творчих здібностей, створення умов для самореалізації, зміцнення здоров’я, сприяння фізичному розвитку доцент кафедри фізичного виховання Кузнєцова Олена Тимофіївна провела освітній оздоровчий тренінг зі студентами І курсу навчально-наукового інституту економіки та менеджменту. Захід передбачав поетапне охоплення першокурсників: 20.09.2018 р. були залучені студенти кафедр державного управління, документознавства та інформаційної діяльності, маркетингу, трудових ресурсів і підприємництва, економічної кібернетики; 26.09.2018 р. – економіки підприємства, міжнародних економічних відносин, обліку і аудиту; 27.09.2018 р. – фінансів та економіки природокористування, менеджменту.

Основним завданням було покращення самопочуття, настрою, підвищення рівня оздоровчої рухової активності, активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя, набуття та засвоєння студентами знань про способи збереження власного здоров’я, впровадження нових форм дозвілля.

Захід відбувався у Рівненському зоопарку. Особливе зацікавлення викликала практична частина тренінгу, де студенти, виконуючи завдання за індивідуальними картками, мали змогу не лише підвищити рівень оздоровчої рухової активності, а і детально ознайомитися з тваринним світом зоопарку. Згуртованість та відповідальне ставлення студентів до заходу засвідчили їх готовність до активної освітньої діяльності та закінчення адаптаційного періоду у навчальному закладі.

За сприяння в організації тренінгу велику подяку висловлюємо заступнику декана з виховної та організаційної діяльності ННІЕМ Зощук Н.В., кураторам груп та студентському активу.

Олена Кузнєцова,
кафедра фізичного виховання