#НАМ103РОКИ

28 вересня для Національного університету водного господарства та природокористування – особливий день. Цього дня щороку ми святкуємо свій День народження, а сьогодні відзначаємо 103 річницю з Дня заснування.

Першим і найголовнішим заходом в програмі стала презентація Соціального звіту НУВГП за 2016-2017 рр. Декількома роками раніше наш університет підписався під Глобальною ініціативою Організації Об’єднаних Націй щодо оприлюднення результатів своєї роботи. Соціальний звіт не є фінансовим, а в його основі закладені принципи співпраці зі стейкхолдерами, а якщо простіше, то усіма сторонами, з якими пов’язаний заклад: це і роботодавці, і партнери, і працівники, і студенти, і їх батьки тощо.

Захід відкрив ректор Віктор Мошинський, який висловив особливу вдячність колективу університету, відзначив його заслуги, а також мотивував нас, працівників, пояснюючи важливість всіх і кожного у складному механізмі – НУВГП. Презентували сам звіт одні із його авторів – Людмила Безтелесна та Володимир Василів. Розповіли про саму суть подібних звітів та зупинилися на основних новинках і проривах у порівнянні із попереднім. Не пропустили таку презентацію і високоповажні гості, серед яких заступник начальника обласного управління освіти Ольга Ладюк, голова правління ГО Платформа взаємодій "Простір" Олександр Ковальчук та начальник управління праці та соціального забезпечення Віра Мельник, які надзвичайно позитивно висловлювалися як про сам звіт, так і про університет в цілому.

Цікавим та видовищним видався захід, подарований університету студентами, – флешмоб біля підніжжя загальновідомих сходів до першого корпусу. Близько 100 студентів (сподіваємося, їх було 103J) станцювали та склали собою цифри 103 – саме стільки років виповнилося НУВГП.

Окрасою ж дня стала лекція від нашого викладача та відомого історика Валерія Цибульського, який розповів про життя нашого університету у період нацистської окупації під час Другої світової війни. В Open Office студенти, працівники, а також ректор з проректорами зібралися, аби дізнатися, як все ж таки працювали, яку отримали заробітну платню, як займалися наукою та навчанням працівники нашого закладу в ті жахливі часи.

Також не сумували і в студмістечку, адже наші ННІ організовували спортивні та інтелектуальні змагання для своїх студентів протягом усього дня.

Отож, з Днем народження тебе, рідний університете, бажаємо тобі процвітання та розвитку, а ми, твої працівники, зробимо для цього усе можливе.

Більше фото у

Віталій Прокопець,