Стажування та працевлаштування від CRH

У НУВГП завітали представники компанії CRH Дмитро Геник та Юрій Грибачов, аби зустрітися з третьо- і  четвертокурсниками – майбутніми інженерами-механіками та інженерами з охорони праці, щоб особисто розповісти про можливості стажування та працевлаштування у  їх компанії.

Так, від представників компанії студенти дізналися, що CRH входить в трійку найбільших виробників будматеріалів у світі та є лідером цементного ринку України. Компанія використовує нові технології у виробництві цементу на заводах ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський), ТОВ «ЦЕМЕНТ» (м. Одеса) та  ПАТ «Миколаївцемент» (м. Миколаїв, Львівської обл.) і потребує молодих та енергійних кадрів.

Під час програми стажування на заводах студенти зможуть ознайомитися з роботою всіх підрозділів Подільського цементного заводу (м. Кам’янець-Подільський) , аби зрозуміти перші кроки  процесу виробництва цементу (2,5 міс.), згодом – Одеського та Миколаївського (Львівської області) заводів (2 міс.), розвинути себе на тренінгах «Self Management» і вдосконалити свою англійську на курсах та комунікуючи з іноземцями. Друге півріччя студенти  працюють у своєму підрозділі та отримують можливість реалізувати теоретичні знання на практиці, реалізовуючи власний проект на задану компанією тематику. А вже у червні презентують свої ідеї керівництву та працевлаштовуються.

В програмі можуть також брати участь  не лише студенти, а бакалаври та магістри двох попередніх років випуску.

На період стажування з  учасниками укладається строковий трудовий договір.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно  залишити заявку на сайті та пройти співбесіду.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю